Whatsapp Facebook

מעוניינים במדחס איכותי? הגעתם למקום הנכון

השאירו פרטים ותהנו ממגוון הטבות ומבצעים

    Benetti Macchine

     

    אתר החברה

    https://www.benettimacchine.it/en/

    ההיסטוריה של Benetti Macchine  התחילה בשנת 1926 בעיר קררה שבאיטליה, שכבר הייתה האזור הכי חשוב לכריית ועיבוד שיש. החברה הייתה בהתחלה נקודת מכירות של כלים וחלקים עבור מחצבות השיש הלבן המקומיות. עד חצי המאה הראשון, ניהל אמוס בנטי את החברה הממוקמת בעיר התחתית של קררה. לאחר מכן, בנו אנריקו בנטי אשר עבד כבר כמה שנים עם אביו, התחיל לעבוד על מכונות החוט המדומות.

    במהלך שנות השבעים הייתה הפעילות של Benetti Macchine  ממוקדת בפיתוח של מכונות חוט למחצבות, וכאן מתחיל תהליך האינטרנציונליזציה. העובדה שהחברה ממוקמת בקרארה, מהווה פקטור כוח אסטרטגי עבור Benetti Macchine : חלוף הניסיון והידע עם מחצבות קררה, הותיקות והגדולות בעולם, מייצג ערך ייחודי עבור יצרן מכונות בתעשיה.

    באותה תקופה, בונה Benetti Macchine רשת מכירות חזקה מאוד (סוכנים, נציגים ומפיצים), דבר ההופך להיות אחד מנקודות הכוח של החברה. בפועל, בתוך כל מדינה בעולם בה ישנן מחצבות אבן, ישנו סוכן של Benetti Macchine. זה מקל על העזרה והתמיכה של פעילות אחרי המכירה, גורם מפתח עבור מכונות מתוחכמות מהסוג הזה.

    במהלך 20 השנים האחרונות, גדלה החברה עוד יותר, במיוחד בתחום מכונות השרשרת, תוך השקעה של משאבים חשובים במשרד הטכני ובחידוש מפעלי היצור. רשת המכירות משתפרת ומתחזקת בכל שנה, בכדי לכסות בדרך הטובה ביותר מעל 50 מדינות בהן נמכרות המכונות של Benetti Macchine .

    עכשיו מנוהלת Benetti Macchine  ע"י הדור השלישי של משפחת בנטי: פדריקו בנטי ביחד עם גיסו ג'יורג'יו ביאנקיני. החברה ממשיכה להשקיע בחדשנות, משאבי אנוש ובפיתוח מכונות יותר ויותר הייטק, ביצועים, ותנאי בטיחות גבוהים ביותר

    מכונות

     

    CHAIN SAW MACHINE CSM 962

    להורדת הקטלוג – לחץ כאן


     

    CHAIN SAW MACHINE CSM 968

    להורדת הקטלוג – לחץ כאן


     

    CHAIN SAW MACHINE TCM 988

     

    להורדת הקטלוג – לחץ כאן


     

    CHAIN SAW MACHINE TCM 888

    להורדת הקטלוג – לחץ כאן


     

    CHAIN SAW MACHINE CST 966

    להורדת הקטלוג – לחץ כאן


     

    MONOLAMA FAST 736


     

    MONOLAMA ARROW 715


     

    WIRE MACHINE VIP 916

    מכונות Benetti Macchine

    אחת המדינות הכי נחשבות בעולם בכל מה שנוגע לייצור ועיבוד מוצרי אבן ושיש היא איטליה, אשר הביאה לאורך השנים חידושים מיוחדים ופיתוחים שאין שני להם; שיפורים שנועדו לשפר את תהליכי הייצור. במדינה, צמחו לאורך השנים מותגי ייצור שיש מובילים, וכפועל יוצא גם כמה וכמה חברות אשר עוסקות בשיפור תהליכי הייצור של שיש ואף מתן מענה טכנולוגי לצרכים שונים של מפעלים. אחת מהחברות הוותיקות ביותר בתחום הפיתוחים של מחצבות שיש היא חברת Benetti Macchine אשר מלווה את עולם הניסור במחצבות שיש באיטליה כבר משנת 1926. החברה מספקת מכונות ניסור שרשרת לבעלי מחצבות שיש בכל רחבי תבל, ובניהם גם לקוחות רבים של חברת היבוא MG STONE, את סטנדרט הייצור המקובל באיטליה, בעזרת חשיבה חדשנית ופורצת גבולות.

    Benetti Macchine – תהליכי החשיבה שמביאים הצלחות

    במידה בלתי מבוטלת, היכולות המקצועיות של אנשי חברת Benetti Macchine הופכות למדהימות עוד יותר, כאשר מסתכלים לעומק על תהליך החשיבה של החברה. המיקום בו החברה יושבת, בעיר קרארה שבאיטליה, הוא מיקום אסטרטגי בגלל ריכוז המחצבות אבן הענק. לאור העובדה שסמוך מאוד למפעל הייצור ניתן למצוא את מחצבות השיש הגדולות והפעילות ביותר בעולם – אנשי חברת Benetti Macchine הביעו דריסת רגל בשטח. היכולות להבין מה הם הצרכים של עובדי הייצור, כבר בתוך מפעלי הכרייה של שיש גולמי באיטליה, מציבה את החברה בראש ומאפשר תהליך פיתוח ישיר אל מול הנעשה בשטח.

    לאורך השנים, יתרון זה הביא להצלחות מסחררות של חברת Benetti Macchine אשר הביא לעולם פתרונות כמו מכונות חוט למחצבות שמקלות על הוצאות השיש מן האדמה ומייעלות את הכרייה במחצבה. כל תהליך העבודה של החברה מאופיין בחשיבה חדשנית, בפיתוחים שעונים על צרכים מן השטח ובעיקר על התאמה אידיאלית למאה ה-21. החברה מנוהלת בידי בני המשפחה של מקימי המותג, וגם כיום שומרת על אופי משפחתי, שמאפיין אותה לאורך כל הדרך.

    Benetti Macchine ותוצאות מושלמות – בידיים שלכם

    אם חשוב לכם להביא את האיכות והמקצועיות של חברת Benetti Macchine כל הדרך עד למחצבת שיש שלכם, אתם כנראה עולים על דרך המלך ליצירת תהליך כריית שיש ברמה מקצועית גבוהה. ולכן גם בשלבי החיפוש אחר מכונות Benetti Macchine אתם רוצים להבטיח שאתם מקבלים מידע מאנשי מקצוע מנוסים ואמינים. ולכן, חשוב לפנות אל הצוות המקצועי של חברת MG STONE על מנת להבין מה הם מוצרי הניסור המתאימים לצרכי המכרה שלכם ואיך אתם יכולים להשיג אותם, ויפה שעה אחת קודם.

    מעוניינים במדחס איכותי? הגעתם למקום הנכון

    השאירו פרטים ותהנו ממגוון הטבות ומבצעים

      בית תוכנה לקידום אתרים