Whatsapp Facebook

מעוניינים במדחס איכותי? הגעתם למקום הנכון

השאירו פרטים ותהנו ממגוון הטבות ומבצעים

  Waterjet

  ישנן דרכים רבות ליצור מוצרים בעולם המודרני. אבל, יש רק טכניקה אחת שמאפשרת לשלב יכולות חיתוך מוצרים מדויקות, מהירות ויעילות, עם מינימום סיכון לחומרי הגלם ולעובדים במפעל. מכונת חיתוך מטכנולוגיית CNC כזו היא ה- Waterjet – מכונה שמבוססת על חיתוך שבבי בשילוב מים שמצליחה להגיע לתוצרים מאוד מדויקים ולעזור לחברות רבות במשק לפתח את המוצרים החשובים להן, ובסופו של יום כמעט לכל אחד ואחת מאתנו כצרכנים. אתם רוצים לעשות את כל המאמצים על מנת להתאים את מכונת waterjet לאופי העבודה במפעל שלכם, עוד לפני שאתם רוכשים אותה, ולכן חשוב לפנות לעזרת אנשי צוות חברת MG STONE  המנוסים, שיכולים למצוא לכם את המכונה האידיאלית במהירות.

  מה הוא ה Waterjet – כל מה שרציתם לדעת ולא יצא לכם לשאול

  מכונת waterjet היא מכונת חיתוך שדומה באופייה למכונת CNC רגילה. יחד עם זאת, השימוש בזרנוקי מים עוצמתיים מאפשר טווחי עבודה וחיתוך גבוהים מן הממוצע וכך גם תוצרים איכותיים הרבה יותר. בין יתרונותיה של מכונת waterjet ניתן למנות גם:

  1. יכולות לבצע חיתוכים עדינים במיוחד, למוצרי גרניט, פורצלן, מתכות, ברזל, ופלסטיק. כל זאת תוך מינימום פגיעה בחומר הגלם ובסביבת העבודה ויכולות ניקיון מהירות במיוחד של שאריות החומרים שנוצרו במהלך העבודה.
  2. מינימום שחיקה של המכונה וחומר הגלם. אודות למים, רמות החיכוך מצטמצמות משמעותית וכך בהתאמה גם הסיכון בהתלקחות יורד משמעותית. כאשר מדובר על חיתוך של מוצרי עץ וחומרים דליקים אחרים, תכונה זו היא תכונה חיונית שיכולה לשמור על המפעל שלכם בטיחותי ונוח לעבודה, גם אם אתם נמצאים תחת לחץ מאסיבי של הזמנות מהלקוחות.
  3. ניתן להאציל סמכויות למכונה, מבלי להשקיע זמן של כוח אדם אנושי לביצוע עבודות חיתוך. מחשב המכונה מקבל את פקודת החיתוך ומאפשר לכם לנתב את המשאבים של כוח האדם לטובת משימות חשובות הרבה יותר. וזאת כמובן, מתוך ידיעה ברורה שאתם עתידים לקבל תוצאות לא פחות ממושלמות של חיתוך המוצר עליו אתם עובדים כעת.

  חיתוך Waterjet ישדרג לכם את העסק

  היכולות המתקדמות של מכונת waterjet מאפשרות להפיק אב טיפוס של מוצר בדקות ספורות. וזו היא התחלה טובה מאוד לבית עסק שרוצה להגיע לפסי ייצור מסחריים. כדי להביא לפיתוח העסקי שלו כל כך ציפיתם, אתם חייבים לבחור מכונת חיתוך, מבית חברת MG STONE, שתתאים לצרכים שלכם ותעזור לכם לשפר כל העת את ביצועי הייצור לטווח הארוך.

  חיתוך בסילון מים

  בעולם הייצור והתעשייה, נוצרו טכניקות רבות לייעול תהליכי העבודה וליצירת פסי ייצור אמינים ומקצועיים לכל מטרה. בין שמדובר על ייצור מוצרי מתכות ובין על מוצרים זעירים ועדינים – כל מפעל ייצור יכול למצוא לעצמו את הפתרונות הטכנולוגיים שמקלים משמעותית על קצב העבודה ומאפשרים ניתוב של כוח אדם לתחומי עניין רלוונטיים אחרים. אחת מהדרכים הטובות ביותר לייעל את הייצור היא על ידי שימוש במערכת חיתוך בסילון מים; WATERJET CNC  מערכת בעלת יכולות חיתוך עדינות ובה בעת גם מאוד מהירות וממוקדות מטרה. ניתן להתאים את המערכת לשימושים שונים, וזאת כמובן על בסיס יצירה של מכונות מותאמות לסוג הפעילות במפעל שלכם. בשיחת טלפון אחת אל אנשי חברת הייבוא MG STONE, תוכלו לקבל את הייעוץ המקצועי הנחוץ לכם ולמצוא מכונת חיתוך בסילון מים שתקדם את פס הייצור שלכם לשלב הבא.

  מכונת חיתוך בסילון מים

  בדומה למערכות טכנולוגיות רבות אחרות בשוק, מערכת חיתוך בסילון מים היא קודם כל מוצר שנועד להקל על העבודה. בניגוד לשיטות חיתוך ידניות, בסיוע מכשור מכאני קל – השימוש במערכת חיתוך בסילון מים מאפשר לעובדים לשמור על בריאותם לאורך זמן ולהשקיע מינימום משאבים כדי לקבל מקסימום תוצאות. לצד זאת, למכונת חיתוך בסילון מים יש עוד כמה וכמה יתרונות והם:

  1. יכולות חיתוך מדויקות במיוחד, גם של חומרים קשים ועמידים – למשל, כדי ליצור דלת פלדה עמידה, אין צורך להשתמש בעזרים עוצמתיים או להפעיל כוח אנושי רב. ניתן פשוט ליצור חרכים בדלת בעזרת סילון המים ולאחר מכן לעשות שימוש באש כדי להתיך את הדלת ולחתוך אותה לצורתה הנחוצה.
  2. סילון המים יכול להיות גם כלי לשיוף של מוצרים – ישנם סילוני מים בשוק בהם ניתן להוסיף גם חלקיקי חצץ אשר יוצרים חיכוך ומשייפים את המוצר באופן שטחי. כך, עבודת מכונת השיוף תהיה קלה יותר ומהירה יותר.
  3. שימוש מכונת חיתוך בסילון מים מתאים למגוון רחב של חומרים – כך שאם אתם רוצים להקים פס ייצור לכמה מוצרים במקביל, המכונה תאפשר לכם להגיע למצב שיא היעילות במהירות האפשרית.

  מכונת חיתוך בסילון מים קונים רק ממקצוענים

  כל מה שנותר לכם בשלב זה הוא למצוא את האנשים שיביאו למפעל שלכם מכונת חיתוך בסילון מים שעונה על הצרכים. וכדי להבטיח שאתם עושים את הבחירה הנכונה, שווה לכם להרים טלפון אל הצוות של חברת MG STONE ואנו נחלוק אתכם את המידע המקצועי שיש לנו.

  מעוניינים במדחס איכותי? הגעתם למקום הנכון

  השאירו פרטים ותהנו ממגוון הטבות ומבצעים

   בית תוכנה לקידום אתרים